Přihlášení

0
Košík
CZK
O značce VFFOTO Workshopy VFFOTO a partnerů

Workshopy VFFOTO a partnerů

VFFOTO škola

jsou kurzy určené zejména pro začínající zájemce o fotografování s filtry. Dozvíte se od základu vše o jednotlivých typech fotografických filtrů: kdy který použít nebo naopak nepoužívat, jaký bude jeho přínos pro fotografie a nač si dát pozor. To vše s minimem nudné teorie, ale maximem praxe přímo při fotografování. 

Aktuálně žádný kurz VFFOTO školy neběží.

VFFOTO workshop

jsou více specializované kurzy, věnované užšímu konkrétnímu fotografickému tématu či typu filtrů. Jsou vhodné i pro zkušenější fotografy, kteří si chtějí doplnit znalosti nebo vyzkoušet něco nového. Pořádá je přímo VFFOTO a lektory jsou zkušení fotografové, za jejichž odborné i pedagogické kvality ručíme.

Aktuálně žádný VFFOTO workshop nepřipravujeme, můžete si ale vybrat z doporučených workshopů partnerů VFFOTO níže.

Doporučené workshopy

jsou akce, které pořádají spolupracovníci či ambasadoři VFFOTO. O jejich kvalitě a schopnosti předávat znalosti dál jsme přesvědčeni. Můžeme je tedy s klidným svědomím doporučit.

Důležité upozornění: Snažíme se aby nabídka akcí byla opravdu aktuální.
S ohledem na nepředvídatelnou situaci v opatřeních pro zvládnutí epidemie koronaviru v ČR i Evropě mohou přesto být jednotlivé akce odloženy nebo zrušeny. O aktuální situaci se, prosím, informujte, přímo u pořadatele workshopu.


Jihočeské léto s masožravkami 2021

Jiří Skořepa
https://www.skorepa-photo.com/clanky/jihoceske-leto-s-masozravkami-2021-257.html


Termíny jednodenních workshopů jsou:
10. července 2021 (sobota);
17. července 2021 (sobota);
31. července 2021 (sobota).

CENA:  870 Kč, pro členy Klubu VFFOTO platí zvýhodněná cena 800 Kč.

Celodenní fotografování rosnatek, bublinatek a dalších vzácných, krásných a zajímavých mokřadních rostlin v neobyčejném světě jihočeských blat a pískoven.
Využijeme práci se světlem, zkusíme si jak řešit fotografování rostlin ve vodě, ve stínu i čím si můžeme vypomoci na ostrém poledním slunci. Dozvíte se jaké jsou zvláštnosti a nač si dát pozor při použití krátkých ohnisek. Jak využít standardní objektivy a k čemu se ve fotografii rostlin hodí teleobjektivy.

FOTOEXPEDÍCIA ISLAND 2021

Marian Kuric
https://mariankuric.com/september-island-2021/

11. 9. 2021 – 21. 9. 2021
CENA: 1690€

Nenechaj si utiecť nekonečnú krásu Islandu vo farbách jesene, to všetko počas 10 dňového foto workshopu. Zaži čaro Islandu, kde si príroda píše scenár podľa seba, a teda ho aj často mení. Mesačný ostrov v Atlantickom oceáne so severskou klímou je skutočnou európskou exotikou. Krajina ohňa a ľadu, zeleného machu a čiernej lávy je plná hučiacich vodopádov, driemajúcich sopiek, rozľahlých ľadovcov, vybuchujúcich gejzírov a neposlušných elfov, ktorí nepozorovane sledujú každý váš krok. Okrem polárnej žiary, na nás čaká veľa mohutných vodopádov, ľadovcov a krásnych horských oblastí. Vydáme sa aj do aktívnej sopečnej oblasti. Ak teda bude sopka stále aktívna (čo by podľa prognóz mala), zafotíme si aj tečúcu lávu a chŕliace sopečné krátery!


JESENNÝ BALT

Marian Kuric
http://mariankuric.com/oktober-jesenny-balt/

25. 9. 2021 – 29. 9. 2021
Cena: 279€
 
Baltské pobrežie má svoju nezameniteľnú atmosféru a tak isto skrýva aj veľa neprefotených motívov. Motívy ako stvorené na experimentovanie s dlhými časmi cez rôzne ND filtre, či už tie Vaše, ktoré vlastníte, alebo Vám viem zapožičať vynikajúce ND 
filtre od VFFOTO. Nechaj sa uniesť šumom mora a spevom čajok.

JESENNÉ BELIANSKE TATRY
ŽDIAR /Lapšanka, Pieniny, Osturňa/

 

 
6. 10. 2021 – 8. 10. 2021
CENA: 139€
 
Fantasticky fotogenická lokalita. Možnosti fotenia sú takmer nevyčerpateľné, bez veľkej námahy sa dá dostať na špičkové
fotolokality, ako samotný Ždiar, Lapšanka, Osturňa či Pieniny, kde takmer všade nás budú sprevádzať parádne Belianske Tatry a hmly pod nimi, o ktoré v čase jesene nie je núdza. Nenechaj si ujsť farby jesene pod Belianskymi Tatrami. 

Marian Kuric
https://mariankuric.com/oktober_zdiar_02/

8. 10. 2021 – 10. 10. 2021
CENA: 139€
 
Fantasticky fotogenická lokalita. Možnosti fotenia sú takmer nevyčerpateľné, bez veľkej námahy sa dá dostať na špičkové fotolokality, ako samotný Ždiar, Lapšanka, Osturňa či Pieniny, kde takmer všade nás budú sprevádzať parádne Belianske Tatry a hmly pod nimi, o ktoré v čase jesene nie je núdza. Nenechaj si ujsť farby jesene pod Belianskymi Tatrami. 

Jiří Skořepa a Martin Gallie
https://www.skorepa-photo.com/clanky/more-i-bile-hory-podzimni-krajinarsky-fotoworkshop-u-jadranu-2021-234.html

9. 10. 2021 – 16. 10. 2021
CENA: pro členy Klubu VFFOTO 5 500 Kč (včetně ubytování), pro nečleny 5 850 Kč (včetně ubytování)
 
Pojeďte fotografovat Jadran tak, jak ho určitě neznáte. Bez přeplněných pláží, vedra, kolon na silnicích a památek v obležení turistů. Poznejte Chorvatsko s barevným mořem i oblohou, s večerními červánky nad ostrovy, se střídáním mlhy a slunce nad jedinečnými bělostnými škrapy horského národního parku Severní Velebit. Naučte se pod naším vedením fotografovat krajinu, města, památky i krajinu s noční oblohou krátkou i dlouhou expozicí.

JESENNÉ DOLOMITY

Marian Kuric
https://mariankuric.com/jesenne_dolomity_2021_1/

 
13. 10. 2021 – 17. 10. 2021
CENA: 279€

Nenechaj si utiecť krásu Dolomitského masívu vo farbách jesene, to všetko počas 4 dňového foto workshopu, v čase začervenaných stromov a nespočetných hmiel. V Dolomitoch sa bez väčšej námahy dá dostať priamo k malebným horským lúkam, dedinkám, údoliam či ku skalnatým masívom. Ide o najkrajšiu časť Álp, do ktorej sa neustále rád vraciam, ich atmosféra dokáže zakaždým ohromiť, až prekvapiť.

JESENNÉ DOLOMITY

Marian Kuric
mariankuric.com/oktober-jesenne-dolomity-2021-2/

17. 10. 2021 – 21. 10. 2021
CENA: 279€

Nenechaj si utiecť krásu Dolomitského masívu vo farbách jesene, to
všetko počas 4 dňového foto workshopu, v čase začervenaných
stromov a nespočetných hmiel. V Dolomitoch sa bez väčšej námahy
dá dostať priamo k malebným horským lúkam, dedinkám, údoliam či
ku skalnatým masívom. Ide o najkrajšiu časť Álp, do ktorej sa
neustále rád vraciam, ich atmosféra dokáže zakaždým ohromiť, až
prekvapiť.