https://www.vffoto.com
Země

O klubu VFFOTO

Registrace do Klubu vám zabere jen pár minut.

Nevěříte? Vyzkoušejte a staňte se členem se všemi výhodami - hned teď!

 

Stručně o Klubu VFFOTO:


Klub VFFOTO je dlouhodobý projekt. Slouží jako prostředek komunikace a výměny informací mezi VFFOTO coby výrobcem fotofiltrů a koncovými zákazníky - uživateli. VFFOTO jeho prostřednictvím poskytuje informace, rady, návody a praktické postupy k optimálnímu využití fotofiltrů a od zákazníků získává zpětnou vazbu formou dotazů, námětů, připomínek a přání.

Každý člen VFFOTO klubu dostává e-mailový klubový zpravodaj s informacemi o novinkách v oblasti fotografie a fotofiltrů, testů a recenzí i pozvánkami na klubové akce (workshopy, fotosetkání, fotosoutěže).

Členství ve VFFOTO KLUBU je bezplatné.

Člen, kromě informačního zpravodaje a pozvání na akce pro členy, získává i speciální benefit: V případě, že si vlastním přičiněním rozbije fotofiltr značky VFFOTO, bude mu opraven či vyměněn za poplatek odpovídající polovině ceny nového filtru - viz úplná Pravidla Klubu VFFOTO.

 

Členem VFFOTO klubu se může stát každý fotograf starší patnácti let, který se zajímá o výrobky značky VFFOTO. Členství není podmíněno ani nákupem u VFFOTO, ani vlastnictvím některého výrobku této značky.

Členství vzniká vytvořením uživatelského účtu na www stránkách Klubu: www.vffoto.com/registrace  a následným potvrzením registrace kliknutím na odkaz v zaslané e-mailové zprávě.

Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.