https://www.vffoto.com
Země

Jak se klube Klub

seriál Jak to chodí ve VFFOTO

Věřte, nevěřte, Klub VFFOTO letos v říjnu oslaví již páté narozeniny. Od počátku se stejnou myšlenkou: Být mostem který propojuje VFFOTO se zákazníky či příznivci značky VFFOTO.

Platí že:

- Klub VFFOTO je otevřený

- Členství je dobrovolné, bezplatné a výhodné.

Klub VFFOTO se vyklubával postupně. Zpočátku bylo členství omezené jen pro zájemce z ČR od roku 2021 je Klub otevřený všem zájemcům z kterékoli členské země EU.

Výhody pro členy Klubu VFFOTO:

- akce a klubová setkání

- slevy

- novinky

- informace o filtrech

- speciální bonus výhradně jen pro členy Klubu VFFOTO

Klubová setkání jsou skvělá příležitost strávit den či víkend se skupinou stejně naladěných fotografů. Zde si můžete přečíst reportáž a prohlédnout fotografie z posledního VFFOTO setkání.

Slevy jen pro členy Klubu platí na některých workshopech pořádaných VFFOTO či VFFOTO partnery (například „masožravkový“ či podzimní krajinářský a dlouhočasový workshop v Chorvatsku).

Novinky a informace přináší e-mailový Zpravodaj VFFOTO, který přináší zajímavostí ze světa fotografie a fotografických filtrů, informacemi o novinkách, článcích, aktuálních setkáních, kurzech a workshopech.

Speciální výhodou je „pojistka na nešikovnost“. Pokud si člen Klubu VFFOTO rozbije nebo poškodí vlastním přičiněním filtr VFFOTO, může ho poslat do VFFOTO k opravě, za kterou zaplatí jen 50 % z ceny obdobného nového filtru. Každoročně takto putuje k majitelům víc než desítka kompletně opravených filtrů.

Jakou výhodu z Klubu má samotná značka VFFOTO?

Zpětnou vazbu od uživatelů. Na VFFOTO setkáních i dalších akcích zazní řada námětů, nápadů i přání. Za všechny podněty jsme rádi. Díky nim víme, co fotografové skutečně chtějí a potřebují.

A my, je-li to technicky jen trochu možné, měníme tyto potřeby a přání v nové výrobky se značkou VFFOTO.

Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.