https://www.vffoto.com
Země

Kurzy a workshopy VFFOTO

kurzy a workshopy VFFOTOProstřednictvím „Vzdělávání VFFOTO“ Vám ukážeme cestu ke skvělým fotografiím díky správnému používání filtrů.

A to třemi směry:

VFFOTO škola

jsou kurzy určené zejména pro začínající zájemce o fotografování s filtry. Dozvíte se od základu vše o jednotlivých typech fotografických filtrů: kdy který použít nebo naopak nepoužívat, jaký bude jeho přínos pro fotografie a nač si dát pozor. To vše s minimem nudné teorie, ale maximem praxe přímo při fotografování. Pro kurz vám zapůjčíme potřebné filtry, takže si je vyzkoušíte přímo na své fototechnice.
Upozornění: VFFOTOŠKOLA nenahrazuje základní kurzy všeobecného ovládání fotoaparátu. Nastavení clony, času (včetně bulb), ISO či vyvážení bílé na svém fotoaparátu a základní vztah clona-čas-ISO byste měli mít zvládnuté předem.


VFFOTO workshop

jsou více specializované kurzy, věnované užšímu konkrétnímu fotografickému tématu či typu filtrů. Jsou vhodné i pro zkušenější fotografy, kteří si chtějí doplnit znalosti nebo vyzkoušet něco nového. Pořádá je přímo VFFOTO a lektory jsou zkušení fotografové, za jejichž odborné i pedagogické kvality ručíme. Pro kurz vám zapůjčíme potřebné filtry, takže si je vyzkoušíte přímo na své fototechnice.


Doporučované workshopy

jsou kurzy, které pořádají spolupracovníci či ambasadoři, o jejichž kvalitě a schopnosti předávat znalosti dál, jsme přesvědčeni. Můžeme je tedy s klidným svědomím doporučit.
 

Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.