https://www.vffoto.com
Podporujeme UHKT vybráno: [Kč]
Země

Leden 2022: všechno kolem zdražuje, VFFOTO ne!

V minulém roce, zejména v jeho závěru, se rozjelo výrazné zdražování prakticky všeho, od energií přes bydlení až po potraviny a další nezbytnosti.

Ve VFFOTO se nás zdražení vstupů citelně dotýká jak u základních surovin (optické sklo, hliník, speciální chemikálie pro antireflexní a ochranné vrstvy), tak u energií či kontejnerové a letecké dopravy. Zároveň chod VFFOTO výrazně ovlivňuje i měnící se kurs jak dolaru, tak eura vůči koruně.

Zároveň víme, že ani život fotografů není snadný a skvělé snímky potěší, ale kručící žaludek nenaplní. Abyste v současných nelehkých časech nemuseli přidávat větší zásek do už tak napjatých rodinných rozpočtů, snažíme se držet ceny u všech produktů VFFOTO na úrovni roku 2021 (Ceny v € mohou mírně kolísat vlivem aktuálního kursu Kč/€).
Záleží nám na spokojenosti zákazníků a jako česká firma chceme přispívat k rozvoji české a slovenské fotografie i komunity fotografů dostupnou cenou našich výrobků při zachování špičkových vlastností.
Dokud to bude jen trochu možné, budeme ceny držet a využívat veškeré rezervy uvnitř VFFOTO. Zeštíhlili jsme logistiku, zoptimalizovali výrobní procesy a všestranně zefektivnili provoz firmy.

Kde kompromis rozhodně dělat nehodláme, to je kvalita. Filtry VFFOTO budou vždy využívat nejlepší možné technologie. Tak aby naši zákazníci měli přístup ke špičkovým filtrům za dostupné ceny.
 
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.