https://www.vffoto.com
Země

Affilite program - partnerská sekce VFFOTO

Affiliate (neboli partnerský) program je populární provizní systém. Jednoduše řečeno - doporučíte náš e-shop, na adrese: www.vffoto.com, který prodává fotografické filtry VFFOTO. Z každého nákupu, který někdo na základě Vašeho doporučení uskuteční, dostanete předem domluvenou provizi. Už za samotný vstup do našeho partnerského programu Vás odměníme částkou 100 Kč a během pár okamžiků můžete začít vydělávat.

Jak to funguje?partnerský program VFFOTO

Náš partnerský program běží na sytému AFFILBOX. Připravíme Vám unikátní odkaz ( ID), díky němuž poznáme, že jste zákazníka přivedl právě Vy. Aby propagace byla ještě snazší, dodáme Vám naše bannery, odkazy a další reklamní materiály. Za doporučení našeho e-shopu či našich druhů filtrů nebo konkrétních produktů nic nedáte a naopak inkasujete provize z toho, že dokážeme společnými silami zaujmout a přivedeme zákazníky k nákupu. Fantazii propagace se meze nekladou, tedy vyjma zakázaných technik a postupů, jako je uvádění lživých informací, poškozování jména firmy a jejich produktů, šíření odkazu na nevhodných stránkách apod.

Pro koho je náš affiliate program vhodný?

Mezi našimi Partnery rádi přivítáme zejména amatérské, ale i profesionální fotografy, kteří mají zkušenosti s publikováním a jsou schopni kvalifikovaně sdělit svůj názor širší fotografické veřejnosti. IČO Partnera považujeme za samozřejmost. Partner by měl mít svůj web a měl by být činný na sociálních sítích (FB, Instagram aj.) Dále je vhodný pro ty, kteří mají svou databázi klientů či přátele, jimž rozesílají například e-maily (newslettery). Stejně tak je ale i vhodný pro běžného uživatele internetu, který jen tak brouzdá, komentuje fóra, vkládá příspěvky na sociální sítě, rozesílá e-maily, komunikuje přes různé klienty apod.

Jak poznáme, že jste zákazníka přivedl právě Vy?

Každý partner, který vstoupí do affiliate programu, dostane svůj unikátní kód (své ID), který slouží k identifikaci, odkud zákazník přišel. Jakmile někdo vstoupí přes Váš odkaz na naše stránky, uloží se tato informace do cookies. Nemusí tedy nakoupit ihned, ale klidně se může na stránky vrátit třeba za několik dnů či týdnů. Jakmile uskuteční nákup, systém si pamatuje, že je to právě díky Vašemu odkazu. Čím větší nákup tento zákazník uskuteční, tím větší bude Vaše provize. K těmto údajům budete mít navíc přístup v aplikaci www. affilbox.cz a uvidíte, kolik lidí odkaz prokliklo, kolik z nich nakoupilo a v jaké výši.

Jaká je výše výdělků ?

Jelikož získáváte provize z nákupů na e-shopu, výše provize nemá horní hranici a záleží jen na Vás, Vašich možnostech a Vaší aktivitě. Čím více lidí máte možnost oslovit, tím více samozřejmě můžete vydělat.


Začněte vydělávat ještě dnes. Bonus za registraci 100 Kč!

Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.