https://www.vffoto.com
Země

NANO-PRO

NANO-PRO

VFFOTO magnetický BLACK MIST filtr NANO-PRO D1/8

Jemná filmová atmosféra se světlem – bez nutnosti postprodukce.

Použité technologie VFFOTO:

  • Magnetic – rychle, snadno, bez šroubování
  • Black Mist D1/8 – nejslabší síla difuzního efektu
  • NanoShield – high-tech nano vrstvy proti nečistotám
  • GlareShield PRO – 16 špičkových antireflexních vrstev

Popis produktu:

VFFOTO magnetický BLACK MIST NANO-PRO D1/8 je nejjemnější varianta difuzního filtru v řadě Black Mist. Je určen pro fotografy a filmaře, kteří chtějí pouze velmi lehce zjemnit obraz, potlačit digitální tvrdost a dodat snímkům přirozenější, filmový charakter – bez viditelného ztrácení ostrosti.

Speciální černá mikrotextura ve skle jemně rozptyluje světla, změkčuje přechody v jasech a redukuje tvrdé highlight efekty, aniž by výrazně ovlivnila kontrast a detaily. Filtr D1/8 je ideální pro situace, kdy chcete zachovat maximální přirozenost obrazu a pouze decentně „zjemnit digitální stopu“.

Filtr je vhodný zejména pro portrétní, svatební, produktovou a video tvorbu, kde pomáhá dosáhnout přirozenější pleťové tonalitiy, jemnějších světelných přechodů a lehkého filmového looku bez nutnosti dodatečné úpravy v postprodukci.

Nano vrstvy technologie NanoShield chrání filtr proti vodě, mastnotě, prachu a poškrábání a výrazně usnadňují jeho čištění. 16 antireflexních vrstev GlareShield PRO minimalizuje odlesky a zvyšuje kontrast i v náročných světelných podmínkách.

Magnetický systém VFFOTO

Magnetické uchycení umožňuje okamžité nasazení a sejmutí filtru bez šroubování. Filtr se jednoduše přiloží na magnetický adaptér nebo magnetický UV filtr na objektivu a ihned pevně drží. Výměna filtru tak zabere jen zlomek vteřiny.

Hlavní výhody VFFOTO BLACK MIST D1/8

  • Nejslabší difuze – maximálně přirozený výsledek
  • Jemné zjemnění světel a přechodů bez ztráty detailů
  • Potlačení tvrdých highlightů a digitální ostrosti
  • Magnetický systém pro extrémně rychlou práci
  • NanoShield vrstvy pro snadné čištění a dlouhou životnost
  • 16 antireflexních vrstev pro minimalizaci odlesků
  • Ideální pro portrét, svatby, produktovou a video tvorbu
Zobrazit více ...

Produkty

řadit:
 zobrazit:
 z 4
 způsob uchycení filtru:
 série:

Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.