https://www.vffoto.com
Země

Krabičky VFFOTO - detaily

29.09.2021

1  Krabička VFFOTO je ještě o 3 gramy lehčí a jednoduše se otvírá pootočením víčka doleva.

2  Nová krabička VFFOTO je kompletně česká. Návrh, design i výroba probíhá v Humpolci.

3  Polystyrén krabičky VFFOTO je zdravotně nezávadný. Jde o materiál, ze kterého se vyrábí plastové kuchyňské nádobí. Atest máme k nahlédnutí v sídle VFFOTO.

4  Šedá vnější část krabičky filtru VFFOTO je z plastu, s matným povrchem a v barvě záměrně 18% šedé. Umí něco navíc – pomoci s přesným vyvážením bílé. Dvěma zůsoby:

a) Udělejte si jeden kontrolní snímek s krabičkou ve fotografované scéně. Na šedý plast přitom musí dopadat stejné světlo, a v podobném úhlu, jako na nejdůležitější motiv fotky. Přidržte tedy krabičku co nejblíž.

Doma při úpravě v PC jednoduše kliknete na šeď matného okraje krabičky v obrázku kapátkem pro vyvážení bílé z editoru. A máte přesné barvy snadno a rychle.

b) Odlepte ze spodní šedé části krabičky etiketu (je lesklá, mohla by mást měření). Objektiv vašeho fotoaparátu zaostřete na nekonečno. Šedou stranu krabičky přidržte ve scéně kolmo na směr ze kterého budete fotografovat. Aparát držte tak blízko, aby krabička vyplnila celé zorné pole objektivu. Změřte uživatelsky vyvážení bílé (Jak? Poraďte se s manuálem vašeho fotoaparátu). A hotovo, máte správné vyvážení bílé.

Jsem šedá kalibrační krabička filtrů VFFOTO a umím toho víc…

Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.