Přihlášení

0
Košík
CZK
Výrobky VFFOTO Přehled titanových filtrů VFFOTO

Přehled titanových filtrů VFFOTO

Okamžitě vidíte všechny typy, průměry i ceny titanových filtrů VFFOTO!

Vyberte si jediným kliknutím!

Titanový UV filtr VFFOTOProč jsou filtry VFFOTO s rámečkem z titanu tak vyhledávané?

Protože představují vůbec nejlepší filtr, jaký je možno skutečně náročnému zákazníkovi nabídnout. Spojují v sobě nejkvalitnější optické sklo a nedostižné vlastnosti titanu jako ideálního materiálu pro rámeček fotografického filtru.

O titanu:

Chemický prvek titan, latinsky Titanium, chemická značka Ti. Šedý až stříbřitě bílý kov, objevený na konci osmnáctého století. Je poměrně tvrdý a velice odolný proti korozi. Velice lehký, hustota činí pouhých 4,50 g na cm3. Taje při teplotě 1667 oC. Kovový titan je chemicky naprosto mimořádně netečný, neúčastní se metabolismu živých organismů. Proto se využívá ve zdravotnictví i šperkařství. Titan jako odolný nealergenní kov je vynikající pro chirurgické nástroje, implantáty i zdravotně nezávadné ozdoby a šperky. Mechanická pevnost a nízká váha titan předurčují pro použití v letecké a kosmické technice, je to bez nadsázky "kosmický materiál". Snad jedinou nevýhodou titanu je cena. Ačkoliv jde o sedmý nejrozšířenější kov v zemské kůře, je jeho výroba v čisté podobě značně nákladná. I opracování je náročnější.

Titan představuje materiál snů pro obroučku fotografického filtru: Mimořádně lehký, tvrdý, skvěle odolává korozi (dokonce i ve slané mořské vodě - zkoušet to nemusíte) a přitom zdravotně nezávadný i pro alergiky.
Největší výhodou pro fotografy je to,  že velmi dobře odolává zamrzání. V praxi při fotografování v nejnepříznivějších povětrnostních podmínkách (zimní hory, sníh, mrznoucí déšť, mráz…) nedojde k přimrznutí filtru k objektivu.

VFFOTO nabízí titanové filtry pravděpodobně jako jediný evropský a jeden z několika málo světových výrobců.

Chcete opravdu to nejlepší ve světě fotografických filtrů? Vybavte svůj objektiv filtrem z titanu!

Proč zvolit právě filtr VFFOTO Titanium Edition?

  • lehký, pevný, odolný a korozivzdorný rámeček
  • bezpečný i pro alergiky
  • prvotřídní optické sklo
  • účinné antireflexní vrstvy
  • nejmodernější nanovrstvy pro snadné čištění
  • záruka 10 let

Potřebujete-li poradit, kontaktujte nás e-mailem na adrese: info@vffoto.com nebo volejte na tel.: 731 474 681. Více informací o těchto filtrech najdete i v našem almanachu: www.fotofiltry.eu nebo v tomto článku.

Naše nabídka titanových filtrů VFFOTO
název/průměr 72 mm 77 mm 82 mm
UV GS TI ano ano ano
ND 8x GS TI ano ano
ND 16x GS TI ano
ND 64x GS TI ano ano ano
ND 1000x GS TI ano ano ano
ND 2000x GS TI ano ano ano
ND 32000x GS TI ano ano ano
Night Sky GS TI ano ano ano
po kliknutí na "ano" budete přesměrováni rovnou do e-shopu www.vffoto.com


Základní parametry titanových filtrů VFFOTO:
- titanium edition GS - prvotřídní optické sklo Schott N-BK7 nebo prvotřídní ND sklo s minimálním barevným posunem, TITANOVÝ slim rámeček, použití běžné krytky, 7+7 antireflexních vrstev, 3 nanovrstvy, určeno pro objektivy o ohnisku 16-800, 1x výměna poškozeného skla filtru ZDARMA.