Přihlášení

0
Česky
  • Slovenština
  • English
Košík
CZK
Vše o nákupu VFFOTO POINT - kontaktní místo v Praze

VFFOTO POINT - kontaktní místo v Praze

VFFOTO POINT - kontaktní místo v Praze

Důležité upozornění:

Po dobu letních prázdnin nebude v provozu úterní VFFOTO Point v prostorách Fotoklubu Kavalírka v Praze.

Od září zvažujeme případnou úpravu provozní doby tak, aby lépe odpovídala potřebám vás, zákazníků VFFOTO. O změnách budete včas informováni ve Zpravodaji, na Facebooku i na www stránkách VFFOTO.com.
Chceme Vám, našim zákazníkům, být ještě blíž a proto jsme od 28. dubna 2020 zřídili nové kontaktní místo, VFFOTO POINT v Praze na adrese:

Fotoklub Kavalírka, Pod Kavalírkou 458/18, 150 00 Praha 5

s provozní dobou každé úterý (mimo státní svátky) 9-12 a 13-17 hodin.

Mapka

Zvoňte, prosím, na zvonek s nápisem "ATELIÉR", viz foto.

Na VFFOTO POINTU je v provozní době přítomný zástupce VFFOTO, připravený Vám poradit s používáním nebo pomoci při problému s filtry VFFOTO. Za splnění níže uvedených podmínek si můžete i filtry VFFOTO na místě i zakoupit.

Na VFFOTO POINTU je možné uplatnit reklamaci filtrů VFFOTO. Členové Klubu VFFOTO zde mohou (po předchozí domluvě) předat také poškozené filtry VFFOTO k mimozáruční opravě.
Zároveň je zde možné  vyzvednout objednané a zaplacené zboží z e-shopu VFFOTO (až po potvrzení, že je vaše objednané zboží na kontaktním místě připravené).

VFFOTO POINT není klasická prodejna, ale filtry VFFOTO a příslušenství lze zde zakoupit na místě za akceptace těchto podmínek zákazníkem:
1) vytvoření on-line objednávky ve VFFOTO POINTU na vlastním zařízení nebo na notebooku VFFOTO
2) on-line platba kartou nebo on-line převod do Fio banky.

Pokud nám napíšete na: info@vffoto.com co potřebujete nebo o co máte zájem, urychlíte své odbavení a můžete se spolehnout, že uvedené zboží pro Vás bude řádně připraveno.

Po dobu mimořádných opatření v souvislosti s epidemií covid-19 je nutno při návštěvě VFFOTO POINTU respektovat veškerá nařízená pravidla (nošení roušky, přístup jednotlivě, dodržování odstupu, …).

Po dobu pozastavení platnosti EET, přijímáme i platby v hotovosti. Tato informace platí do jejího smazání.