Přihlášení

0
Česky
  • Slovenština
  • English
Košík
CZK
O značce VFFOTO Ambasadoři filtrů VFFOTO

Ambasadoři filtrů VFFOTO

Je nám ctí, že se ambasadory filtrů VFFOTO pro Českou republiku stali:


Daniel Řeřicha 

 

Fotografuje hlavně krajinu a jelikož se každý den z domova dívá na krásné České středohoří a má to kousek do Českého Švýcarska, tak asi právě proto má nejraději snímky horské a vysokohorské krajiny. 
Považuje se za krajináře. Jeho hlavní doménou proto byly donedávna barevné fotografie a ty černobílé byly jen občasným doplňkem. V poslední době tomu začíná být jinak, černobílé minimalistické snímky krajiny či architektury jej oslovují čím dál tím více.
Zastává názor, že každá krajina a místo na naší planetě má své typické kouzlo. Každé roční období s sebou přináší změny v krajině, ale třeba i pouhá hra světla a stínů mezi dnem a soumrakem umocňuje její osobitý ráz. Tyto kouzla a krásy, které dokázala příroda nebo člověk vytvořit a které jsou ozdobou všech kontinentů, se pak snaží zachytit na svých fotografiích.

Fotografie prezentoval na několika autorských nebo společných výstavách jak v České republice, tak i v zahraničí. Získal několik prvních, druhých a třetích míst v různých fotografických soutěžích v Čechách i v zahraničí (Slovensko, Anglie, Itálie, Japonsko, Rusko,...). Zabývá se drobnou publikační činností v elektronických a tištěných médiích a jeho fotografie bývají součástí fotografických i cestovatelských časopisů vydávaných na území Čech, Slovenska, Anglie, Německa, Jihoafrické republiky nebo dokonce vzdálené Číny.


Kontakt:
www.danielrericha.cz
e-mail : daniel.rericha@seznam.cz
GSM : +420 725 279 947
 


Tomáš Holub

 
Snaží se fotit tak, aby fotografie měla duši a atmosféru a tuto energii se snaží šířit dál prostřednictvím svých fotek. Ty prezentuje na svých autorských výstavách, případně jsou součástí společných výstav. Za dosud největší úspěch považuje absolutní vítězství v prestižní fotosoutěži NIKON KALENDÁŘ 2017 a finálovou účast o rok dříve. 

Od roku 2016 je lektorem Školy kreativní fotografie.

 

Kontakt:

www.holubtomas.cz
e-mail : holub.tomas@centrum.cz
GSM : +420 604 721 983
 

 


Martin Gallie

Mladý fotograf, známý zejména fotografiemi architektury, města a krajiny, pořizovanými dlouhou expozicí za pomoci silných ND filtrů. Začínal se Sony A57, nyní využívá Fuji x-e2. Za pět roků získal jak osobitý fotografický rukopis, tak početnou skupinu fanoušků na Facebooku.

 Kromě dlouhých expozic má slabost pro staré fotoaparáty a objektivy. 

Stálou inspirací mu je rodná Praha s neopakovatelnou atmosférou a množstvím historických i moderních staveb.

  Kontakt:

www.martingallie.com   

mgalliephotography@gmail.com