https://www.vffoto.com
Země

Nabízené varianty:
plast
Tento produkt není samostatně funkční celek, ke správnému fungování je třeba použít ještě dodatečný produkt, např. UV filtr VFFOTO GS 67 mm nebo adaptér magnetických filtrů VFFOTO 67 mm

Magnetická sluneční clona VFFOTO WIDE 67 mm

Cena bez DPH:
405 Kč
Vaše cena s DPH:
490 Kč
Provedení:
plast
Dostupnost:
ve výrobě
  • vlastní vývoj VFFOTO
  • použití kvalitních materiálů
  • pro širokoúhlé objektivy
  • drží magnetickou silou
Kód zboží: VFFOTO444
EAN: 8594177454442
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Produkt ve výrobě
Pohlídat až...
Magnetická širokoúhlá sluneční clona VFFOTO k nasazení přímo na magnetický filtr, magnetický adaptér nebo magnetický step up ring.
Drží silou vestavěných magnetů, chová se tedy stejně jako magnetický filtr VFFOTO.

Magnetická širokoúhlá sluneční clona VFFOTO je vhodná pro objektivy o ohniskové vzdálenosti od cca 14 do 35 mm (fullframe).
Pro velmi širokoúhlé objektivy je ovšem, kvůli riziku vinětace, vhodné použít magnetický redukční kroužek (step up ring) a magnetické filtry i sluneční clonu clonu o průměru větším než je velikost závitu na objektivu. 

Clona je navržena, designována i vyráběna ve VFFOTO na průmyslové tiskárně 3D tiskem z kvalitního černého filamentu.

Vnitřní část clony má jemné vroubkovaní jako prevenci  proti případným odleskům. Povrchová úprava clony s cílem zamezit reflexům zahrnuje  ruční přebroušení, nanesení základní barvy, závěrem je aplikován dvojitý nástřik speciální matnou černou barvou na plasty. 
Širokoúhlá (wide) sluneční clona pro magnetické filtry VFFOTO 67 mm. Nasazuje se na magnetický adaptér VFFOTO, magnetický filtr nebo magnetický step-up ring.

S magnetickým adaptérem nebo magnetickým UV filtrem použijte magnetickou sluneční clonu o stejné velikosti jako závit na objektivu.
Pro velmi širokoúhlé objektivy (cca 14-24 mm ohniska na fullframe snímači) použijte magnetickou sluneční clonu i magnetické filtry o větším průměru (prevence možné vinětace), nasazené přes magnetický step up ring.

Upozornění: Magnetickou sluneční clonu vždy sejměte z objektivu před uklizením fotoaparátu do brašny. Při kontaktu s přepážkami během ukládání a transportu by mohla sklouznout.
Opatrnost je třeba při používání sluneční clony VFFOTO spolu s více magnetickými filtry na sobě – síla magnetů je dostatečná, ale přece jen limitovaná. Taktéž je třeba zvýšená opatrnost při používání v silném větru, který se do clony může větší silou opírat.

Doporučení VFFOTO:
Magnetická širokoúhlá sluneční clona VFFOTO nahrazuje originální clonu širokoúhlého objektivu. Nasadíte a sundáte ji jednoduše a bez šroubování.
Magnetická širokoúhlá sluneční clona VFFOTO je kompatibilní se všemi magnetickými filtry VFFOTO.


Sluneční clona VFFOTO je součástí magnetického systému VFFOTO. Nahrazuje originální sluneční clonu objektivu. Hodí se zejména při použití magnetických filtrů o větším průměru než je závit pro filtry na objektivu.
Větší filtry se nasazují přes magnetický redukční kroužek (magnetický step up ring nebo magnetický UV step up adaptér). Nasazení step up ringu zvětší průměr konce objektivu, takže originální sluneční clonu vašeho objektivu nelze používat.
  • Širokoúhlá sluneční clona VFFOTO je konstruována tak, aby při použití magnetického step up ringu a patřičně většího filtru nevinětovala ani na širokoúhlém objektivu (od ohniska cca 14–15 mm pro fullframe snímač).
  • Širokoúhlá sluneční clona VFFOTO samotná nedrží na objektivu, pro uchycení je potřeba ještě magnetický adaptér VFFOTO, magnetický filtr nebo magnetický step-up ring.
  • I s nasazenou magnetickou sluneční clonou můžete pohodlně používat jeden či několik magnetických filtrů VFFOTO.
Reálná ukázka vinětace při současném použití magnetického adaptéru, magnetické širokoúhlé clony a jednoho či dvou magnetických filtrů:Níže uvedené recenze jsou přímo přebírány z portálu: vffoto — Heureka.cz

Za jejich ověření a správnost odpovídá :
Heureka Group a.s.
Karolinská 706/3
186 00 Praha 8 – Karlín
Česká republika
Heureka ověřeno
Ověřený zákazník
rychlé, dobře zabaleno, průběžně informace o objednávce
Heureka ověřeno
Ověřený zákazník
Jako vždy velmi rychlé odeslání, výborná komunikace, velmi kvalitní výrobky :-)
Heureka ověřeno
Ověřený zákazník
osobní přístup, poradenství
Heureka ověřeno
Ověřený zákazník
Zákaznická péče.
Heureka ověřeno
Ověřený zákazník
Komunikace Přehlednost webu Rychlost dodání
Heureka ověřeno
Ověřený zákazník
Výběr, zboží skladem, rychlé dodání
Heureka ověřeno
Ověřený zákazník
Rychlost
Heureka ověřeno
Ověřený zákazník
Prvotřídní fotofiltry.
Heureka ověřeno
Ověřený zákazník
Přehledné stránky Kvalitní zboží Rychle dodání
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.