https://www.vffoto.com
Podporujeme UHKT vybráno: [Kč]
Země

Nabízené varianty:
plast
Tento produkt není samostatně funkční celek, ke správnému fungování je třeba použít ještě dodatečný produkt, např. adaptér magnetických filtrů VFFOTO 82 mm nebo magnetický UV filtr VFFOTO GS 82 mm

Magnetická sluneční clona VFFOTO WIDE 82 mm

Výroba produktu byla ukončena
  • vlastní vývoj VFFOTO
  • použití kvalitních materiálů
  • pro širokoúhlé objektivy
  • drží magnetickou silou
Kód zboží: VFFOTO417
EAN: 8594177454176
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výroba produktu byla ukončena
Magnetická širokoúhlá sluneční clona VFFOTO k nasazení přímo na magnetický filtr, magnetický adaptér nebo magnetický step up ring.
Drží silou vestavěných magnetů, chová se tedy stejně jako magnetický filtr VFFOTO.

Magnetická širokoúhlá sluneční clona VFFOTO je vhodná pro objektivy o ohniskové vzdálenosti od cca 14 do 35 mm (fullframe).
Pro velmi širokoúhlé objektivy je ovšem, kvůli riziku vinětace, vhodné použít magnetický redukční kroužek (step up ring) a magnetické filtry i sluneční clonu clonu o průměru větším než je velikost závitu na objektivu. 

Clona je navržena, designována i vyráběna ve VFFOTO na průmyslové tiskárně 3D tiskem z kvalitního černého filamentu.

Vnitřní část clony má jemné vroubkovaní jako prevenci  proti případným odleskům. Povrchová úprava clony s cílem zamezit reflexům zahrnuje  ruční přebroušení, nanesení základní barvy, závěrem je aplikován dvojitý nástřik speciální matnou černou barvou na plasty. 
Širokoúhlá (wide) sluneční clona pro magnetické filtry VFFOTO 82 mm. Nasazuje se na magnetický adaptér VFFOTO, magnetický filtr nebo magnetický step-up ring.

S magnetickým adaptérem nebo magnetickým UV filtrem použijte magnetickou sluneční clonu o stejné velikosti jako závit na objektivu.
Pro velmi širokoúhlé objektivy (cca 14-24 mm ohniska na fullframe snímači) použijte magnetickou sluneční clonu i magnetické filtry o větším průměru (prevence možné vinětace), nasazené přes magnetický step up ring.

Upozornění: Magnetickou sluneční clonu vždy sejměte z objektivu před uklizením fotoaparátu do brašny. Při kontaktu s přepážkami během ukládání a transportu by mohla sklouznout.
Opatrnost je třeba při používání sluneční clony VFFOTO spolu s více magnetickými filtry na sobě – síla magnetů je dostatečná, ale přece jen limitovaná. Taktéž je třeba zvýšená opatrnost při používání v silném větru, který se do clony může větší silou opírat.

Doporučení VFFOTO:
Magnetická širokoúhlá sluneční clona VFFOTO nahrazuje originální clonu širokoúhlého objektivu. Nasadíte a sundáte ji jednoduše a bez šroubování.
Magnetická širokoúhlá sluneční clona VFFOTO je kompatibilní se všemi magnetickými filtry VFFOTO.


Sluneční clona VFFOTO je součástí magnetického systému VFFOTO. Nahrazuje originální sluneční clonu objektivu. Hodí se zejména při použití magnetických filtrů o větším průměru než je závit pro filtry na objektivu.
Větší filtry se nasazují přes magnetický redukční kroužek (magnetický step up ring nebo magnetický UV step up adaptér). Nasazení step up ringu zvětší průměr konce objektivu, takže originální sluneční clonu vašeho objektivu nelze používat.
  • Širokoúhlá sluneční clona VFFOTO je konstruována tak, aby při použití magnetického step up ringu a patřičně většího filtru nevinětovala ani na širokoúhlém objektivu (od ohniska cca 14–15 mm pro fullframe snímač).
  • Širokoúhlá sluneční clona VFFOTO samotná nedrží na objektivu, pro uchycení je potřeba ještě magnetický adaptér VFFOTO, magnetický filtr nebo magnetický step-up ring.
  • I s nasazenou magnetickou sluneční clonou můžete pohodlně používat jeden či několik magnetických filtrů VFFOTO.
Reálná ukázka vinětace při současném použití magnetického adaptéru, magnetické širokoúhlé clony a jednoho či dvou magnetických filtrů:Níže uvedené recenze jsou přímo přebírány z portálu: vffoto — Heureka.cz

Za jejich ověření a správnost odpovídá :
Heureka Group a.s.
Karolinská 706/3
186 00 Praha 8 – Karlín
Česká republika
Heureka ověřeno
Ověřený zákazník
Druhý nákup, první osobní vyzvednutí. Velice přátelský přístup majitele. Takto nějak si představuji jednání “kupující” “prodávající”
Heureka ověřeno
Ověřený zákazník
serioznost kvalita přístup
Heureka ověřeno
Ověřený zákazník
Kvalitní zboží Velmi vstřícný personál. Radost nakupovat.
Heureka ověřeno
Ověřený zákazník
Rychlost Ochotni Spolehlivě
Heureka ověřeno
Ověřený zákazník
rychlost
Heureka ověřeno
Ověřený zákazník
Ochota při komunikaci ze strany majitele Snaha poradit a řešit problémy
Heureka ověřeno
Ověřený zákazník
Cena Kvalita Komunikace a vstřícnost
Heureka ověřeno
Ověřený zákazník
Přehledné stránky, bohatý sortiment i doplňky, rychlost dodání
Heureka ověřeno
Ověřený zákazník
velmi vstřícné jednání
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.