Přihlášení

0
Košík
CZK
Klub VFFOTO O klubu VFFOTO

O klubu VFFOTO

Registrace do Klubu vám zabere jen pár minut.

Nevěříte? Vyzkoušejte a staňte se členem se všemi výhodami - hned teď!

 

Stručně o Klubu VFFOTO:


Klub VFFOTO je dlouhodobý projekt. Slouží jako prostředek komunikace a výměny informací mezi VFFOTO coby výrobcem fotofiltrů a koncovými zákazníky - uživateli. VFFOTO jeho prostřednictvím poskytuje informace, rady, návody a praktické postupy k optimálnímu využití fotofiltrů a od zákazníků získává zpětnou vazbu formou dotazů, námětů, připomínek a přání.

Každý člen VFFOTO klubu dostává e-mailový klubový zpravodaj s informacemi o novinkách v oblasti fotografie a fotofiltrů, testů a recenzí i pozvánkami na klubové akce (workshopy, fotosetkání, fotosoutěže).

Členství ve VFFOTO KLUBU je bezplatné.

Člen, kromě informačního zpravodaje a pozvání na akce pro členy, získává i speciální benefit: V případě, že si vlastním přičiněním rozbije fotofiltr značky VFFOTO, bude mu opraven či vyměněn za poplatek odpovídající polovině ceny nového filtru.

 

Členem VFFOTO klubu se může stát každý fotograf starší patnácti let, který se zajímá o výrobky značky VFFOTO. Členství není podmíněno ani nákupem u VFFOTO, ani vlastnictvím některého výrobku této značky.

Členství vzniká vytvořením uživatelského účtu na www stránkách Klubu: www.vffoto.com/registrace  a následným potvrzením registrace kliknutím na odkaz v zaslané e-mailové zprávě.