Přihlášení

0
Košík
CZK
Blog Články o polarizačních filtrech Používat polarizační filtr se vyplatí

Používat polarizační filtr se vyplatí

Divili byste se, jaké zázraky dokáže při focení polarizační filtr. Používá se pro odstraňování odlesků, zvýšení sytostí barev nebo k eliminaci oparů na fotografiích. Dokáže také zlepšit kontrast mezi fotografovanými objekty. I proto bychom vám chtěli doporučit jeho pořízení v našem obchodě. Tento filtr se vyplatí nejen zkušeným fotografům, ale také všem začátečníkům. Rozhodně se jedná o jeden z prvních, který by neměl chybět v žádné fotografické výbavě. Polarizační filtr propůjčí vašim fotkám takový efekt, jaký žádný editor fotek nedokáže.

 

V našem obchodě vám nabízíme profesionální polarizační filtry z řady VFFOTO premium series, které jsou vybavené až dvanácti antireflexními vrstvami. Jedná se o špičkové filtry, disponující celou řadou pokročilých funkcí. Filtry sice něco stojí, můžete však počítat s tím, že tento polarizační C-PL filtr má téměř neomezenou životnost.

 

Z předních vlastností, kterými naše filtry disponují, bychom chtěli zdůraznit zejména vysokou odolnost a tvrdý povrch, který je téměř nemožné poškrábat, vrstvu odpuzující vodu nebo olej. Jistě se vám už stalo, že vám objektiv spadl na zem, zachytil kapky deště nebo se jen orosil ve vlhkém prostředí. S tímto filtrem, který mu zároveň poskytne i ochranu, se o něj už nebudete muset obávat.

 

V naší nabídce speciálních polarizačních filtrů můžete vybírat z několika typů. Konkrétní model zvolíte podle ohniskové vzdálenosti svého objektivu. Nabízíme filtry pro mnoho modelů, v naší nabídce si tak vyberu určitě každý. Nevadí, ani když vlastníte ultraširoký objektiv. Navíc na všechny zakoupené produkty vám poskytneme až desetiletou záruční dobu.