Přihlášení

0
Česky
  • Slovenština
  • English
Košík
CZK
Blog články o ND filtrech Titanové ND a UV filtry

Titanové ND a UV filtry

Při příležitosti pátého výročí zahájení výroby vlastních fotografických filtrů značky VFFOTO nabízíme nejlepší fotofiltry ve speciální limitované edici s obroučkou z titanu.

 
Titan, latinsky Titanium, chemická značka Ti, je šedý až stříbřitě bílý kov, objevený na konci osmnáctého století. Velice lehký, poměrně tvrdý a výrazně odolný proti korozi. Kovový titan je chemicky zcela mimořádně netečný, jako odolný, zdravotně nezávadný a nealergenní kov se využívá ve zdravotnictví i šperkařství. Mechanická pevnost a nízká váha titan předurčují pro použití v letecké a kosmické technice, je to bez nadsázky "kosmický materiál".
Snad jedinou nevýhodou titanu je cena. Ačkoliv jde o sedmý nejrozšířenější kov v zemské kůře, je jeho výroba v čisté podobě značně nákladná. I opracování je náročnější.
 
Pro obroučku filtru jde o fantastický materiál. Mimořádně lehký, tvrdý, skvěle odolává korozi (dokonce i slané mořské vodě) a přitom zdravotně nezávadný i pro alergiky. 
 
VFFOTO Titanium Edition jsou 77 mm filtry s černou povrchovou úpravou, určené pro nejnáročnějšího zákazníka.

ND filtr  a UV filtr titanové edice se vyrábí zakázkově na individuální objednávku. Bonusem navíc je volitelné bezplatné označení jménem uživatele na vnějším obvodu obroučky.
Vybírat lze z více verzí špičkového skla: buď několika druhů ND filtrů různé propustnosti nebo UV. Výlučnost podtrhuje desetiletá záruka i to, že zákazník má v ceně jednu bezplatnou výměnu skla filtru v případně rozbití nebo poškození.
 
dostupnost titanových ND filtrů VFFOTO (Titanium Edition)
 název ND 2000 x Ti 77 mm ND 1000x Ti 77 mm ND 64x Ti 77 mm ND 16x Ti 77 mm ND 8x Ti 77 mm
 cena filtru  3490 CZK 3490 CZK   3490 CZK 3490 CZK   3490 CZK
 
 
dostupnost titanových UV filtrů VFFOTO (Titanium Edition)
 název UV filtr Ti GS 77 mm
 cena filtru   1945 CZK
 
 
Další články o filtrech najdete na www.fotofiltry.eu