Přihlášení

0
Košík
CZK
Blog články o ND filtrech Oblíbené filtry na fotografování

Oblíbené filtry na fotografování

Byť dnes panuje doba, kdy můžete své fotografie libovolně upravovat v počítačových programech, mnoho lidí chce získat pěkné fotky už ze svého fotografu. Když snímky nevyžadují žádné dodatečné úpravy, je to určitě komfortnější, přirozenější a také vám udělají mnohem větší radost. Ne vždy je ale možné dosáhnout takové expozice, která by objektivu po všech stránkách vyhovovala.

 

Proto u nás v obchodě můžete zakoupit kvalitní filtry na fotografování, které se stanou vašimi užitečnými pomocníky. Například s UV nebo s polarizačním filtrem můžete fotografovat neustále. Představují totiž zároveň i ochranu pro váš objektiv. Jestliže chcete ovlivnit světlo, které je vidět na fotkách, pořiďte si ND filtr - neutral density filtr - jehož použití už je trochu specifické.

 

Z naší nabídky bychom vám chtěli doporučit ND filtr-ND64x, který je schopen prodloužit čas až o 6EV. Tento filtr je vyroben ze špičkových materiálů a z kvalitního optického skla Schott. Ať už máte ultraširoký objektiv nebo dokonce i teleobjektiv, určitě filtr od nás z obchodu vyzkoušejte.

 

Rádi bychom poukázali i na jeho další pozitiva, mezi která patří vysoká odolnost proti vodě, nevzhledným rýhám nebo nečistotám. Náš filtr rovnoměrně posune veškeré barvy na fotografii, je velmi tenký a lehký, takže jej sotva ucítíte. Stejně jako na další produkty z naší nabídky tak i na něj poskytujeme desetiletou záruku. Pokud je tedy fotografování vaše vášeň, rozhodně do filtru investujte, uvidíte, že s ním získá zcela nový rozměr.


Více článků o filtrech najdete na www.fotofiltry.eu