Přihlášení

0
Košík
CZK
Blog články o ND filtrech Dosáhněte dokonalých fotografií s ND filtrem

Dosáhněte dokonalých fotografií s ND filtrem

Rádi fotíte a říkáte si, že vašim fotkám stále něco chybí? Zapomeňte na nepříjemné úpravy v počítačovém programu, když můžete pěkné fotky dostat hned ze své zrcadlovky. Chtěli bychom vám doporučit pořízení ND filtru, který dokáže odclonit přebytečné světlo a pracuje tak s redukcí světla všech vlnových délek a barev. Každý objektiv má nějaké limity, jestliže nejste spokojeni s jeho clonou a nechce se vám hýbat s expozicí, je pro vás ND filtr ideálním řešením.

 

Neutrální šedý filtr nabízíme v několika variacích. Každému, kdo chce zaclonit spíše méně, určitě doporučujeme koupi našeho produktu ND filtr- ND8x, který má propustnost 13 % a EV posune o 3 body. Tento filtr jistě využijete jako začátečník i profesionál. U profesionálních fotografů jsou šedé filtry téměř samozřejmostí. V případě začátečníků představují zajímavé zpestření. Umožní lépe kontrolovat délku expozici, a to i při extrémních podmínkách pro focení.

 

V našem obchodě najdete tyto filtry za bezkonkurenční internetové ceny. Máte možnost pořídit si je v několika rozměrech, které by měly korespondovat s rozměry vašeho objektivu. I pokud tedy chcete na koupi filtru ušetřit, tím, že zakoupíte menší velikost, nic nevyřešíte. Nákup je určitě lepší vnímat jako dlouhodobější investici, obzvlášť když vám na filtr samozřejmě poskytneme záruku. Je voděodolný, vybavený zvýšenou odolností proti poškrábání a také se snadno čistí. Spojuje v sobě přednosti všech moderních ND filtrů.

Více článků o filtrech najdete na www.fotofiltry.eu